بخارپز توکار بوش پشنهاد تمامي آشپز هاي حرفه اي براي آشپزي آسان و سالم در منزل مي باشد، ترکيب بخار و هواي گرم بستري را فراهم خواهد کرد که در آن مواد غذايي به بهترين وجه ممکن با حفظ ارزش هاي غذايي پخته شوند و اين امکان به شما داده خواهد شد که در نهايت، وعده ي غذايي مغذي با طعم و مزه ي عالي و بي نظير را تجربه نماييد، غذايي که در آن ويتامين ها و مواد معدني موجود حفظ شده اند .

وجود قابليت هاي مختلف در بخارپز هاي بوش

وجود قابليت تنظيم خودکار براي نوع حرارت، ميزان دما و مدت زمان آماده سازي غذا از جمله مهم ترين تنظيماتي است که براي يک آشپز مي تواند حائز اهميت باشد چراکه تنها با در دست داشتن اختياراتي اين چنيني مي توان پخت و پزي دلخواه و آسان را در کوتاه ترين زمان تجربه نمود. بخارپز توکار بوش با در اختيار قرار دادن اين قابليت ها توانست آشپزي را از هر زمان ديگري براي افراد لذت بخش سازد .

مانند آشپز هاي حرفه اي آشپزي نماييد

حفظ ظاهر و رنگ مواد غذايي مانند سبزيجات از مهم ترين مواردي است که آشپز ها به آن اهميت مي دهند، مهم نيست که شما يک آشپز حرفه اي هستيد و يا تنها براي خود و خانواده ي خود آشپزي مي نماييد بدون شک ظاهر مواد غذايي هم مانند طمع و بو از اهميت ويژه اي برخوردار است که با استفاده  از بخارپز هاي بوش مي توانيد آن را تجربه نماييد و مانند يک آشپز حرفه اي عمل نماييد .

آنچه براي هر خانه اي لازم است

ترکيبي از فر و بخارپز دقيقا همان چيزي بود که افراد در منازل خود آن را کم داشتند و شرکت بوش با ارائه ي فر/بخارپز بوش توانست اين افراد را خشنود سازد. شما با سري هاي جديد اين لوازم هم مي توانيد مواد غذايي خود را پخته ( مانند آنچه در فر بوش و يا مايکروويو بوش انجام مي شد)  و هم آنها را بخار پز نماييد .

وجود برنامه هاي اتوماتيک

وجود برنامه هاي اتوماتيک مختلف در بخارپز هاي بوش اين اجازه را به شما مي دهد تا با خيال راحت به آشپزي بپردازيد، بدون شک اين امر توانست آشپزي را براي افرادي که در اين زمينه مبتدي هستند آسان تر سازد .

وجود نمايشگر در بخارپز ها

از مهمترين بخش يک بخارپز مي توان به نمايشگر موجود بر آن اشاره نمود که به راحتي مي توان از طريق آن تنظيمات پخت را تماشا نمود و آنها را به آساني بنا به نياز و خواسته ي خود تغيير داد .

قابليت يخ زدايي

يکي از پرکاربردترين قابليت هايي که يک بخارپز مي تواند داشته باشد قابليت يخ زدايي مي باشد که با آن شما به راحتي مي توانيد به آشپزي خود سرعت بخشيده و در زمان صرفه جويي نماييد، در زندگي پر دغدغه ي امروزي همه ي ما زمان و صرفه جويي در آن از اهميت ويژه اي برخوردار است .

وجود برنامه هاي مختلف در بخارپز ها

برنامه هاي پخت متعدد در اين بخارپز ها به شما اجازه مي دهد که به نسبت نوع نياز خود و همچنين نوع مواد غذايي که در اين بخارپز ها قرار داده ايد پختي آسان و سالم را تجربه نماييد و مانند يک آشپز حرفه اي به آشپزي بپردازيد و از اوقاتي که صرف اين آشپزي مي نماييد لذت بريد .

ورود هواي گرم در بخار پز

هواي گرم از بعد ها و جهات مختلف به مواد غذايي موجود در بخارپز ها وارد مي شود و سبب پخت بهتر اين مواد غذايي مي شود .

قابليت گرم نمودن غذا در بخار پزها

گرم کردن مواد غذايي به گونه اي که انگار تازه پخته شده اند و مزه ي کهنگي نمي دهند از ديگر قابليت هايي است که در بخار پزهاي بوش مشاهده مي شود، بايد دانست که کار کردن با اين بخارپز ها بسيار آسان مي باشد و نيازي نيست نگراني در خصوص نحوه ي استفاده از آن داشته باشيد و به وسيله ي بخارپز بوش نياز هاي روزمره ي شما به راحتي رفع خواهند شد .

اهميت ويتامين ها در وعده هاي غذايي را بي اهميت نشماريم

ويتامين ها را به ميز ناهار و شام خود دعوت کنيد، مي دانيم که پخت و پز سبب از بين رفتن ويتامين هاي برخي از مواد غذايي مي شود حال براي حفظ اين ويتامين ها در وعده هاي غذايي خود چه بايد کرد ؟ نيازي به تامل نيست تنها با داشتن يک بخارپز توکار بوش مي توانيد به راحتي ويتامين ها را به وعده هاي غذايي خود و خانواده ي خود بازگردانيد .

سلامت غذا هاي خود را به بخارپز بوش بسپاريد

با استفاده از بخار پزها ديگر لازم نيست براي آشپزي از روغن ها که براي سلامتي مضر مي باشند و همچنين چاشني هاي مختلف براي خوش طمع نومدن مواد غذايي استفاده نماييد شما به راحتي با قرار دادن مواد غذايي در ظروف و وارد کردن آنها به بخارپز ها مي توانيد غذايي خوش طمع و باورنکردني را حاضر نموده و ميل نماييد. در نتيجه مي توان گفت که حاصل آشپزي با اين بخارپز ها وعده هايي از غذا هاي سالم و بدون ضرر خواهد بود که به حفظ سلامتي شما و خانواده ي شما کمک مي نمايد .

بهره گيري از تکنولوژي براي رفاه حال مشتريان

استفاده از تکنولوژي به روز  براي فراهم آوردن طعمي بدون نقص و البته غذايي سالم از مهم ترين مواردي است که افراد را براي خريد اين بخارپز ها ترغيب مي نمايد وجود قابليت هاي زياد در اين بخارپز ها حاصل اين استفاده از تکنولوژي مي باشد که آن را در محصولات ديگر مانند انواع جارو برقي بوش، کتري و توستر بوش،يخچال فريزر هاي بوش و ديگر محصولات اين شرکت ناظر هستيم .

آنچه به هنگام خريد لوازم خانگي بايد دانست

مجهز کردن يک آشپزخانه با لوازم مختلف امري هزينه بر، زمان بر و مشکل مي باشد و لازم است که افراد با آگاهي هر چه بيشتر براي خريد اين لوازم اقدام نمايند چرا که رفاه آنها و خانواده ي آنها در منزل به اين لوازم بستگي دارد و از آنچه که اين محصولات متعدد هزينه هاي کمي ندارند اشتباه کردن در هنگام خريد مي تواند عواقب ناخوشي براي اين افراد داشته باشد، شرکت بوش با سابقه ي درخشان در کيفيت لوازم خانگي بوش توانست اين دغدغه را براي افراد رفع نموده و بهترين کالا را با مناسب ترين قيمت به نسبت ويژه گي هاي موجود در اين محصولات به مشتريان خود عرضه دارد .

توجه به اصول زيبايي در طراحي بخار پز هاي بوش

طراحي زيبا و بدون نقص اين بخارپز ها توانست نماي ديگري به آشپزخانه ي شما دهد، بايد گفت که توجه به اصول زيبايي از جمله مهم ترين مواردي است که در تمامي محصولات توکار بوش به آن دقت شد و در اين بخارپز ها اين طراحي بدون نقص را هم در طراحي داخلي بدنه و هم در طراحي خارجي بدنه شاهد هستيم .

تنوع انواع محصولات خانگي بوش

تنوع در محصولات بوش از جمله نقطه ي قوت اين شرکت آلماني مي باشد که اين تنوع محصول را علاوه بر بخارپز هاي بوش در محصولات ديگر توکار اين شرکت مانند يخچال فريزر توکار بوش ، ماشين لباسشويي توکار بوش، ماشين ظرفشويي توکار بوش، فر توکار بوش و . مشاهده مي نماييم .

اهميت به تغديه با داشتن بخارپز هاي بوش

شک نکنيد که هيچ راه سالم تر و همچنين آسانتري جز آشپزي با بخارپز توکار بوش وجود نخواهد داشت اگر به سلامت خود و روش تغذيه ي خود اهميت مي دهيد لازم است که آشپزي با بخارپز هاي بوش را در خانه امتحان کنيد .   منبع: معرفي بخارپز توکار بوش

 

 
راهنمای استفاده از وسایل برقی خانگی بخارپز ,غذايي ,آشپزي ,مواد ,توکار ,نماييد ,مواد غذايي ,بخارپز توکار ,ترين مواردي ,وجود برنامه ,وجود قابليت منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فایل دانشجو دانلود رایگان ایران پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان کار آفرینی فروشگاه گوشی sabtebazargan همه چی مدرسه شطرنج پارس عکس‌نوشته عشقولانه ها